A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Губарівська гімназія"
Богодухівської міської ради
Богодухівського району Харківської області

Поради батькам та учням

Дата: від до Скинути

Як нормалізувати свій стан після нічних сирен та обстрілів: рекомендації МОЗ

Постійні нічні сирени, загроза ракетних обстрілів стають причиною частих безсонних ночей, що в результаті погіршує не лише психоемоційний стан, а й негативно впливає на фізичне здоров’я людини. Міністерство охорони здоров’я надало рекомендації, як підтримати себе після безсонної ночі, що підготовлені в межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? За ініціативи Олени Зеленської.

11:21 11.12.2023

Як допомогти дитині впоратись зі стресом та тривогами: 7 творчих вправ

Наразі, коли в Україні йде війна, кожен українець перебуває в стані постійної небезпеки та тривоги. Особливо вразливими до нестабільного морального стану є діти, які не завжди можуть розповісти про свої відчуття. Допомогти дитині впоратись зі стресом та тривогами краще через ігри та творчість. В межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олени Зеленської фахівці пропонують 7 творчих вправ, які допоможуть збалансувати моральний стан дитини.

10:36 13.11.2023

Як говорити з дітьми про людей з інвалідністю – поради психологині

“Ми зараз постійно зустрічаємо людей на колісних кріслах та з протезами. Якщо це військовий і ми зустрічаємося поглядом, я спокійно дивлюся в очі, прикладаю руку до серця і трохи схиляю голову на знак вдячності. І вчу цього доньку. Нам важливо говорити з дітьми про те, як поводитися з людьми з інвалідністю. Щоб вони не відчували надмірної уваги, а відчували нашу повагу”, – дитяча й сімейна психологиня Світлана Ройз.

12:39 20.09.2023

Як підготувати дитину до нового навчального року: поради для батьків

З наближенням 1 вересня багато учнів відчувають хвилювання та невпевненість. Поради викладені нижче  допоможуть батькам підготувати дитину до нового навчального року та забезпечити їй максимальний комфорт.Щоб полегшити підготовку дитини до школи, фахівці рекомендують дорослим звернути увагу як на фізичний, так і на психологічний стан дітей. Зокрема:

11:29 22.08.2023

Поради батькам

Дистанційне навчання під час війни - поради психолога

08:27 22.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень