A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Губарівська гімназія"
Богодухівської міської ради
Богодухівського району Харківської області

Благодійна допомога

Дата: від до Скинути

Великдень РАЗОМ

Наша гімназія традиційно прийняла участь у благодійній акції "Великдень РАЗОМ". Мета акції - по-особливому, з вдячністю за захист привітати українських воїнів у світлі Великодня дні, передати їм до святкового столу смаколики, обереги та дитячі малюнки. Нехай кожен воїн відчує нашу турботу і любов. Даруймо щирість Великодніх свят!

10:47 29.04.2024

Акція "Доброту даруй без меж"

17 лютого в Україні відзначають День спонтанного прояву доброти. Спонтанний прояв доброти - це коли щире бажання зробити добро виникає раптово, виключно з добрих намірів, є безкорисливим і не потребує вдячності. Давайте не забувати про добро і його силу. 

13:22 16.02.2024

Книги від Фонду Дениса Парамонова

Наша бібліотека отримала в подарунок книги, що були видані за ініціативи Фонду Дениса Парамонова, а саме —  примірник видання «Григорій Квітка Основ’яненко: від Основи до Харкова» та примірник книги «Дорогами Сковороди. Слобідська Україна».

10:41 01.02.2024

Подяка благодійникам за надані новорічні подарунки

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги та підтримки. З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердили керівники підприємств, які знаходяться на території Губарівської громади. За щорічні приємні сюрпризи для наших дітей висловлюємо щиру подяку:

15:38 29.12.2023

Новорічні посилки для захисників

На порозі Новий рік – світле свято, яке українці звикли зустрічати в колі рідних і друзів. Цьогоріч, в умовах війни, не у всіх оселях сяятимуть вогники новорічної ялинки. Однак ми вибороли можливість зустрічати 2024-й на своїй землі завдяки нашим воїнам, які серед окопів та траншей борються за право на свободу, які ціною свого здоров’я і життя дають нам змогу працювати, спокійно спати і просто радіти життю. В останні дні цього надзвичайно важкого року хочеться просто вклонитися до землі нашим Захисникам і сказати щиро «Дякуємо» за те, що зберігаєте наше життя. Мужності вам, стійкості, витривалості та перемоги! Повертайтеся живими!!!

12:55 27.12.2023

Подяка Васеніну Анатолію Семеновичу за постійну допомогу

Висловлюємо вдячність шановному Анатолію Семеновичу Васеніну за постійну підтримку та допомогу Губарівській гімназії. Дякуємо за ваше небайдуже серце та бажаємо вам і вашому господарству успіхів та процвітання!

12:42 11.12.2023

Набори "Школа в коробці" від UNICEF UKRAINE

 Наша гімназія отримала два бокси - для дошкільного та шкільного підрозділів. «Школа в коробці» – це набір матеріалів для навчання, який легко транспортувати і зберігати, а також зручно використовувати як на уроках, так і під час перебування в укритті.  

13:29 22.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень