A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Губарівська гімназія"
Богодухівської міської ради
Богодухівського району Харківської області

Електронні журнали та щоденники

Швидко та по-сучасному

З 2 квітня 2023 року заклад загальної середньої освіти буде використовувати електронний журнали-щоденникиNZ.UA, у тестовому форматі, щоб з 1 вересня повністю перейти на електронний журнал без дубляжу паперового.

«НОВІ ЗНАННЯ» NZ.UA– це спеціальна платформа, призначена для забезпечення як дистанційного, так і інтерактивного стаціонарного навчання. У ній є електронні журнали класів та щоденники учнів, які доступні і для вчителів, і для учнів та батьків, і для адміністрації школи.

В онлайн-щоденнику є не лише розклад занять, оцінки та інформація про відвідуваність уроків, тут діти можуть завантажувати своє домашнє завдання, а вчитель отримує можливість його відразу перевірити, додаючи свої коментарі та зауваження. Таким чином вся необхідна інформація зберігається на одному місці, тож учителям та учням більше не потрібно використовувати інші платформи.

Щоб почати користуватись порталом«Нові знання» в повному обсязі виконати наступні прості кроки:

  1. Потрібно увійти на порталUAз логіном і паролем який можна отримати в адміністратора ЗЗСО або класного керівника
  2. «Нові знання» у вас на долоні прямо в смартфоні завантажте зручний мобільний додаток вAppStoreіGooglePlay Marketта гортайте сторінки за допомогою свайпів.
  3. Все, можна користуватись порталом – вчителі можуть створювати журнали та заповнювати уроки по своїм предметам, виставляти оцінки та давати домашнє завдання, а батьки і діти зможуть переглядати розклад та щоденники.

ВNZ.UAне буде такого, що кожен зайшов і все про всіх дізнався. Батьки дивляться за своєю дитиною, дитина дивиться за своїми успіхами та успіхами свого класу, вчитель – за класами, в яких він викладає, а от директор – це єдина людина, яка зможе дивитися за успішністю всіх. Бо це його безпосередній обов’язок.

Впровадження електронного журналу забезпечить постійний двосторонній зв’язок «школа – учень», «школа – батьки», «учень – учень», створить можливість постійного доступу до результатів навчальної діяльності для батьків, учнів, учителів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень