A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Губарівська гімназія"
Богодухівської міської ради
Богодухівського району Харківської області

Історична довідка

Історія заснування закладу освіти

Губарівська загальноосвітня школа заснована в 1899 році. Спочатку називалася церковно-приходська, в якій було 4 класи та навчалося 14 учнів. Заняття проводив один учитель.

У 20-х роках минулого століття в селі Губарівка була збудована нова школа на кошти громади – земська.

На початку 40-х років школа була перейменована в Губарівську семирічну школу. У роки війни у приміщенні школи знаходилась конюшня. Свою роботу школа відновила у 1943 році. В ній налічувалося 380 учнів. Заняття проводилися у дві зміни.

У 80-х роках школу перейменували на неповну середню школу. З 1993 року школа дістала назву загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

А з 1996 року школа знаходиться в приміщенні дитячого садка.

У 2012 році Губарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів реорганізована в Губарівський навчально-виховний комплекс « Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

У 2021 році рішенням Богодухівської міської ради заклад перейменовано на Комунальний заклад "Губарівська гімназія" Богодухівської міської ради. З 1991 по 2022 рік заклад очолювати Клочко Віталій Миколайович, Герасименко Ірина Володимирівна, Галайдова Марина Володимирівна, Кісіль Катерина Сергіївна, Барбін Сергій Сергійович. 25 серпня 2023 року диреткором гімназії призначено Залуніну Зою Василівну.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень