A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Губарівська гімназія"
Богодухівської міської ради
Богодухівського району Харківської області

Умови прийому

Прийом дітей до дошкільного підрозділу здійснює керівник протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження. Під час прийому дитини до навчального закладу керівник ознайомлює батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

За дитиною зберігається місце в закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб , які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів). Відрахування дитини з дошкільного закладу може здійснюватись: - за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють; - на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що включає можливість її подальшого перебування у навчальному закладі даного типу.

Дошкільний підрозділ забезпечує збалансоване харчування дітей, необхідні для їх нормального росту і розвитку із дотриманням натурального набору продуктів. Харчування дітей у закладіта його кратність залежить від режиму роботи закладу та тривалості перебування в ньому дітей. Медичне обслуговування дітей у дошкільномупідрозділі здійснюється на безоплатній основі медичним працівником, яка входять до штату цього закладу, і передбачає проведення обов’язкових медичних оглядів, у тому числі медичних оглядів перед профілактичними щепленнями, проведення профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, надання невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі, інформування батьків або осіб, що їх замінюють.

Батьки мають право: - вносити пропозиції щодо роботи з дітьми, організації додаткових послуг; - відвідувати заняття та інші заходи; - заслуховувати звіти керівника про роботу навчального закладу. Батьки забов'язані: - віддавати і забирати дитину безпосередньо у вихователя, і обов”язково особисто, не передовіряючи її неповнолітнім особам; - приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною, у відповідності до санітарно-гігієнічних правил; - дотримуватись режиму роботи навчального закладу, приводити та забирати дитину вчасно; - своєчасно сповіщати вихователів про відсутність дитини у навчальному закладі і причини її відсутності; - у разі відсутності дитини більше 3-х днів надати довідку від лікаря про медичне обстеження і можливість відвідування нею дитячого колективу.

Коли приводите вранці дитину в садок, притисніть його (сердечко до сердечка) та спробуйте передати йому своє тепло. Материнська любов – кращий захист від всіх хвороб!

Якщо є необхідність забрати дитину раніше, то лише за попереднім телефонним дзвінком вихователю.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ НА ЗАРАХУВАННЯ

Наказ про початок прийому заяв для вступу дітей у перший клас у 2024/2025 навчальному році.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень