A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Губарівська гімназія"
Богодухівської міської ради
Богодухівського району Харківської області

Вакцинація проти кору. Календар щеплень

Дата: 11.09.2023 14:02
Кількість переглядів: 12

Шановні батьки учнів та вихованців Комунального закладу "Губарівська гімназія", наголошуємо на важливості вакцинувати ваших дітей якомога швидше. У час, коли небезпека чатує на нас скрізь, не наражайте дітей на додаткові ризики. І якщо у випадку з ракетами, обстрілами та атаками безпілотників ви безсилі, то вакцинувати дитину ви в змозі, більше того - мусите, адже це ваш обов'язок перед нею.

Будь ласка, вакцинуйте ваших дітей.

Триває загальнонаціональна кампанія з «наздоганяючої вакцинації» проти кору для дітей, які внаслідок зміни місця проживання, тимчасового виїзду за кордон чи інших обставин пропустили планові щеплення.

Загалом, понад 260 тисяч дітей потребують надолужити щеплення проти кору в ході вакцинальної кампанії. Це діти віком від 2 до 16 років.

❗ Одна дитина, яка захворіла на кір, може інфікувати 7-9 дітей, які не мають імунітету.

Щеплення проти кору проводять у всіх областях країни. Вакцинувати дитину та перевірити вакцинальний статус можна у сімейного лікаря.

Вакцина КПК — багатокомпонентна, вона захищає одразу від трьох інфекцій — кір, паротит, краснуха. Тому вакцинація саме двома дозами буде формувати повноцінний імунітет проти саме цих трьох типів інфекційних захворювань.

ℹ Нагадаємо, діти віком до 6 років мають отримати одну дозу вакцини. Після 6 — другу. Якщо у шестирічної дитини немає жодного щеплення, проводиться дві вакцинації з інтервалом у місяць.

Подбайте про захист вашої дитини від інфекційних захворювань

Чому важливо дотримуватися графіку щеплень:

https://www.unicef.org/ukraine/stories/protect-your-child-from-infectious-diseases?gclid=EAIaIQobChMImsiaqYKjgQMVDpODBx2DhABpEAAYASAAEgJCEfD_BwE

 

Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1159-11#top

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень